شقق للبيع في العلمين

1,043 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين بنفسك علي البحـر متشطـب بالتكييفات و الفرش..

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 108م مباشرة علي لاجون و3 دقائق من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو خيالي علي البحر جاهزه للاستلام متشطبه قسط

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه sea view جاهزه للسكن متشطبه علي اعلي مستوي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم فوري متشطب في العالمين الجديده قسط

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم فوري متشطب في العالمين الجديده قسط

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بحر قسط علي 12 سنه فوري متشطبه فندقي VIP

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

• 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمد فيو لشقه(230م ) جاهزه للسكن بمقدم مليون400

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أحسن لوكيشن في الحى اللاتينى بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم بسعر نادر بحري بالكامل علي اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه و جاهزه للسكن ع البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • أرينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو علي البحر متشطبة 145م في مزايرين العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة 12 سنة، دفعة مقدمة 5%، أقل سعر، 3 غرف نوم، 224

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • سانسا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,سانسا

    1 - 2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 700 الف استلام فوري (متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع (مازارين - العلمين الجديده) 242م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م العلمين جديدة - مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800.00 بقلب العالمين بالقرب من ابراج العالمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ونس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Master Group
    الساحل الشمالي,العلمين,ونس

    1 - 3 غرفة