شقق للبيع في حي الهرم

167 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب عالي

    متصدر

    Ghoneim Real Estate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م دور ثالث الترا سوبر لوكس اللبينى هرم

    متصدر

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس استلم فورا وبالتقسيط ع سنتين

    متصدر

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط علي سنتين ادفع 50 % واستلم الان

    متصدر

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 201م في كمبوند كامل المرافق والخدمات

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على شارع 40 متر و شارع 18 متر

    Golden house logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح ومميز برايم لوكيشن ع ش ترسا

    Al Beltagy Real Estate logo image

    كوبرى ترسا, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اكسترا بموقع متميز بالمريوطية فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع اجياد مكه, منشأة البكاري, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م دور 12 معزول عدادات الكهرباء والمياه

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م دور 6 ناصية على شارع اللبينى هرم الرئيسي

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف 450متر تشطب الترا سوبر لوكس الفيو الاهرامات

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    4

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة اكسترا فيو مفتوح سكن خاص بالهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع سهل حمزه, العريش, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – موقع مميز بين الهرم وفيصل | شارع رئيسي

    DAR AL AQAR logo image

    نصر الدين, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة A Class واجهه مميزه سكن خاص بالهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    التعاون, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165متر ناصية

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165متر ناصية

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165متر ناصية

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الرحاب

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الرحاب

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م تحميل قديم بالفرش على اللبيني الرئيسي

    My Home logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م الترا سوبر لوكس دور 12 بسعر تحفة

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م الترا سوبر لوكس اللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة هاي سوبر لوكس تقسيط

    Ghoneim Real Estate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع قريبة للرئيسي

    Ghoneim Real Estate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بين الهرم وفيصل شارع العريش للبيع

    شارع العريش, العريش, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    4

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع