شقق للبيع في الشيخ زايد

13,673 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١١٬٦٨٨٬١٥٠ جنيه

    أقل سعر + أفضل إطلالة شقة فندقيةفاخرة 205 Arkan

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن لوكيشن مميز بحرى بفيو رائع تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو لاند سكيب فى إستيتس بجانب بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من ديونز 165 + حديقة ب اقل سعر لسرعة البيع

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو جيت – تشطيب كامل بإطلالة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١١٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    1 - 7 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات ب اقل سعر و اطول فترة سداد

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات ب اقل سعر و اطول فترة سداد

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بالشيخ زايد بجوار جامعة النيل 108م

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بالشيخ زياد بتطوير مصر متشطبة بالتكيفات

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبوند الخمائل

    Homevise Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٣٬٦٥٩ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات للبيع في زد ويست

    متصدر

    Driven Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٣٤٬٢٧٠ جنيه

    شقة للبيع 163متر متشطبة مكيفة فيلدج ويست زايد لقطة

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧١٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 149متر مكيفة سوبر لوكس بفيلدج ويست بزايد

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٧٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161 متر للبيع مفروشة بالكامل في زيد ويست

    The X Site For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر في سولانا مقدم10% و أقساط 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • مونترو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى فاي بخطه سداد مرنه

    Conquer Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٤٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 م للبيع بمطبخ وتكيفات في فورتي ويست سوديك

    The X Site For Real Estate logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في اوبرا ستي موقع مميز تشطيب الترا ي لوك

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٩٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل 4 غرف استلام فوري بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٩٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في VYE سوديك – الشيخ زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في VYE سوديك – الشيخ زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 196م فى قلب الشيخ زايد برايم لوكيشين

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 161م متشطبه بالتكيفات جاهزه للسكن

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في زيد لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥١٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بنتهاوس بموقع ممميز وافضل سعر ابراج زد

    Evergreen Properties logo image

4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة