شقق للبيع في الشيخ زايد

13,794 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف 6 ويست سوديك لشيخ زايد مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف كبير في الشيخ زايد علي وصله دهشور للبيع

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف المراسم نيو زايد فيو لاند سكيب مقدم 2

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في قلب الشيخ زايد متشطبه بالتكيفات

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥٨٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو رائع بحرى حصه بالجراج و اسانسير

    Compact Real Estate Company logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف المراسم نيو زايد فيو لاند سكيب مقدم 2

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في أكتوبر بلازا - سوديك

    Remax Westway logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نص تشطيب في تيراس بمقدم 500,000

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن في تيراس استلام 6 شهور

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في فاي وكارميل سوديك شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى مرتفع فيو تحفه لوكيشن مميز سوبر لوكس بحرية

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كارميل سوديك أقل سعر في الماركت

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سولانا متشطبه بالتكييفات

    Rokn Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري في ليفيلز الشيخ زايد-1,5م

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام شهور شقة 186م بجاردن للبيع ديونز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في بيفرلي هيلز علي وصله دهشور

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في تيراس استلام سنة بمقدم 840,000

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 75م بالمطبخ والتكيفات بأميز فيو فى زد بارك

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فاميلي هاوس فوري في ألما 240متر علي 4 سنوات

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام2027 شقه 3غرف بالتقسيط للبيع فيلدج ويست دره

    Driven Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بأبراج زيد بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بعد هايبر وان بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع استلام فوري في canal walk 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٬٠٣٦٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند زد ويست متشطبه بالتكيفات

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم للبيع في زد ويست بإطلالة مميزة

    Home Valley logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٨٥٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة