شقق للبيع في الشيخ زايد

13,801 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك استلام 2027 باقل سعر و قسط علي6س موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى سولانا زايد مقدم 5% قسط على 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٨٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر في سولانا مقدم10% و أقساط 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه115م متشطبه بالتكيفات برايم لوكيشن بمقدم 5%

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية ف زايد هايتس بمواصفات وسعر منافس للسوق

    Smart-Homes Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • مونترو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحى الاول البنك على نزهه مباشر 114م

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% شقة استلام فوري فVye برايم لوكيشن قسط عل8س

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند اوبراسيتى سوبر لوكس مميزه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦١٥٬٩٨١ جنيه

    شقة فندقيه114م 2غرفه متشطبه بالمطبخ والتكيف ف ZED

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف فوري ابراج زد متشطبة بالتكيف اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه ٤ غرف في بيفرلي هيلز

    Master Key logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند حدائق المهندسين بالشيخ زايد

    Premium Real estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فاي سوديك نيو زايد 108 متر

    Premium Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند فاليدج ويست بالشيخ زايد

    Premium Real estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في زايد ديونز

    Premium Real estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع !! امتلك شقتك بأقساط طويلة تصل إلى 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة كاملة التشطيب بالتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة مكتملة التشطيب بالتقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز في سولانا ويستبالتقسيط 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zed West فيو مميز – الشيخ زايد

    Premium Real estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٨٥٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج زيد الشيخ زايد موقع مميز

    Premium Real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة زايد ديونز موقع مميز تشطيب سوبر لوكس

    The X Site For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في VYE – سوديك في موقع وسعر مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٨٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالقرب من بيفرلي بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف161م الدور التاسع مفروش بالكامل–أبراج زد

    Ammaier for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة