شقق للبيع في الشيخ زايد

13,438 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند دي مايل امام داندي مول زايد

    D.Signature logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٣٤٩٬٢٨٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سكاي رامب – شركة أب وايد

    Bold Egypt logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد 155م بمقدم 10% تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد 186م بمقدم 10% تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • ويست فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ويست فيو ريزيدينس

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على 10 سنين بمقدم 10% فى الشيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة لقطة في الشيخ زايد بأقل مقدم علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين في Vye استلام فوري-متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بسعر مميز في كازا بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في أفضل لوكيشن بزايد | جاهز للسكن

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٢١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    2 - 5 غرفة

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد في كمبوند جزال يمقدم 10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3غرف لقطة في الشيخ زايد ابراج زد متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بموقع مميز فى ابراج زد باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل100م مشطبه بالتكيفات برايم لوكيشن RTM

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه فى ابراج زد باقل مقدم فيو مميز

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • بيورا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في ابراج زيد زايد ٣غرف متشطب استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد – مفروشة بالكامل | إطلالة مفتوحة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطية للبيع في أرقى كمبوندات زايد-سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر تاون هاوس 290متر بفيو مفتوح و لاند سكيب

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيفرلي هيلز المرحله التانيه

    D.Signature logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٥٢٬٨٩٩ جنيه

    شقة 170م بفيو مميز وسعر لقطة في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٤٨٬٨٧٣ جنيه

    شقة 232م بأفضل فيو وسعر لقطة في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٤٨٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٣٦٬٠٤٧ جنيه

    شقة 141م بأقل سعر وافضل فيو في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٤٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360الف شقه 3 غرف امام النادي الاهلي ولافيستا

    D.Signature logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٧٣٬٧٢١ جنيه

    شقة 178م بسعر لقطة وفيو مميز في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • مونترو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة