شقق للبيع في الشيخ زايد

13,652 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٩٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط يصل الى 14 سنه - 112م فيو مميز من PRE

    Promax Property Investors logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج ويست تشطيب الترا سوبر لوكس 149

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دار مصر ال 16 مساحه 115 متر دور ارضي

    Genova Investment logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر – الحي 16 متشطبه بالكامل

    Genova Investment logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٦٥٬٤٤٥ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن كبيرة قسط ٨ سنوات، باقل سعر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز بحرى ارضى مرتفع تطشيب الترا مودرن

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الثامن مجاورة 4 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر للبيع فى كومباوند الخمايل اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى أليجريا بجانب الربوة وإيتابا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك في سوديك باقل مقدم ,قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 21

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بمساحة مميزة للبيع في الكورتيارد

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 186 متر و بالتقسيط على 7 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 186 متر و بالتقسيط على 7 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٠١٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة جاهزة للسكن للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالكامل للبيع مع عرض!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة بأقل سعر فى زايد و متاح قسط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٧٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة بأقل سعر فى زايد و متاح قسط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٧٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن فى سولانا بجانب فاى وكارمل سوديك

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بسعر مميز للبيع كمبوند زايد ريجنسي

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للبيع شقة متشطبة بجاردن في بيفرلي الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٨٥٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة