شاليهات للبيع في الغردقة

2,097 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شالية في سوما باي مقدم 5% اول قسط بعد سنة

    Evergreen Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن شالية126ماستلام فوري لاجون فيو ف مكادي اقساط

    Evergreen Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى مكادي غرفتين متشطب بمقدم 10% سي فيو

    Evergreen Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٤١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإدارة أوراسكوم Hospitality الطرح الاول

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على الجولف خطوات للبحر بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري في سابينا _ سعر قديم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري لوكشن مميز في طويله _ سعر قديم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف فاخر بإطلالة بحرية – تقسيط علي 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف فاخر بإطلالة بحرية – تقسيط علي 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف فاخر بإطلالة بحرية – تقسيط علي 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف فاخر بإطلالة بحرية – تقسيط علي 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود فيلا بإطلالة بانورامية اقساط على 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك بنتهاوس 3غرف دبل فيو بتقسيط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك بنتهاوس 3غرف دبل فيو بتقسيط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك بنتهاوس 3غرف دبل فيو بتقسيط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود فيلا بإطلالة بانورامية اقساط على 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف فاخر بإطلالة بحرية – تقسيط علي 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود فيلا بإطلالة بانورامية اقساط على 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع الان 5%فقط وامتلك منزلك في الماظا باي

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة البحر مع سعر الطرح الاول في الماظا

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع