شاليهات للبيع في الغردقة

2,103 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه 2 غرف دايركت لاجون اقساط 8س!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٣٣٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم امتلك بنتهاوس 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8س!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم امتلك بنتهاوس 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8س!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبليكس دبل فيو اقساط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الصف الأول | دفعة أولى 5% | أقساط لمدة 10

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة كاملة على البحر بانتظارك وحدات محدود

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الصف الأول | دفعة أولى 5% | أقساط لمدة 10

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه بإطلالة كاملة على البحر و بالقسط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية للبيع مع دفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٠٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه اطلالة بانورامية علي البحر مع مقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه اطلالة بانورامية علي البحر مع مقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز بالكامل، دفعة أولى 5%، والتسليم قريب.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز بالكامل، دفعة أولى 5%، والتسليم قريب.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز بالكامل، دفعة أولى 5%، والتسليم قريب.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فى موقع مميز على البحر بمقدم 5% فى سوماباى

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | عرض محدود !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك شاليه متشطب اطلالة علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك شاليه متشطب اطلالة علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك شاليه متشطب اطلالة علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٬٠٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع