شاليهات للبيع في الغردقة

2,111 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب بالكامل في الجونه من حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي بحمام سباحة خاص بالروف - أنشنت هيل جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات محدودة في الماظا بأقل مقدم 5%فقط الحق فرصتك

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر يونت ارضي مع مسبح خاص ب اقل سعر فترة محدودة

    Realm Properties logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل دور أرضي في شولان الجونة

    متصدر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شالية علي لاجون |الجونة مقدم 2,8 مليون

    Evergreen Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع فيو لاجون بمقدم 0% _8

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨١ متر مربع

    ٩٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 5 دقائق عن الشاطئ مباشر على اللاجون مقدم 0%

    Apart Real estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الجزيرة مباشرة على لاجون البحر والمارينا

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب اطلالة ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بموقع مميز متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٢٥٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مارينا شالية بأطلالة بحر بمقدم 5% لفترة محدودة !!

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مارينا شالية بأطلالة بحر بمقدم 5% لفترة محدودة !!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر شاليه باطاله لاجون | الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر شاليه باطاله لاجون | الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٦٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر شاليه باطاله لاجون | الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة كاملة على البحر بأقساط طويلة 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع شاليه متشطب بسوان ليك جونه علي 6س .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شاليه متشطب بمانجروفي بمقدم 30%.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٣٠٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو استلام فوري شاليه بمانجروفي بمقدم 30% .

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو للبيع شاليه متشطب بسوان ليك جونه مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٠٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه متشطب استلام فوري مانجروفي الجونه ع3س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٣٦٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | عرض محدود !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع