شاليهات للبيع في قسم مرسي مطروح

2,209 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في هاسيندا رأس الحكمة بتقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات والمطبخ ف هاسيندا راس الحكمه

    Evergreen Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل ف سيلفر ساندز استلام شهور قسط 5 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٤٬٥٩٧٬١٦٩ جنيه

    شاليه ريسيل 190م غرفتين متشطب بالتكيفات باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع فى سيلفر ساندز بفيو على البحر

    Conquer Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فوكا باى \ كود الوحده : SA01161

    Dk REAL ESTATE logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه دابل فيو للبيع سيلفر ساندس ,الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحر مباشر بخصم للكاش 30% بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جديد من بالم هيلز ف الساحل اقساط حتى 10سنوات

    The Way logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري باطلالة مميزه مقدم 700الف علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري باطلالة مميزه مقدم 580الف علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلالة بحر مميزه بمقدم 750 الف علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن فيو بحر تشطيب كامل مع بالم هيلز علي10

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شالية تشطيب كامل فيو بحر علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600الف شالية فيو بحر ولاجون وتقسيط علي 10سنة

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شاليه جاهز بإطلالة بحرية للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مجهز احدث طرح في رأس الحكمه و أفضل خطه سداد

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٨٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مجهز احدث طرح في رأس الحكمه و أفضل خطه سداد

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٢٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه فاخر على البحر في احدث طرح وأسهل سداد

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٩٦٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان على واحد من أجمل شواطئ مصر 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان في واحدة من أرقى وجهات الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه الان متشطب ف هاسيندا رأس الحكمة 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر متشطب 5% مقدم علي 9 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر متشطب 5% مقدم علي 9 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على اللاجون استلام قريب و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع