شاليهات للبيع في قسم برج العرب

66 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بقرية اللوتس (ك 92) – خطوات من مارينا والبحر

    Remax Style logo image

    قرية المحامين ( اللوتس ), قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (قريه جلي) 65م

    RE/MAX Avalon logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر ولاجون بنص السعر بمقدم 10%

    Summit Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٧٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (جلي - الساحل) 101 م - فيو بحر جانبي

    RE/MAX Avalon logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (فينوس 2 - الساحل الشمالي ) 160م

    RE/MAX Avalon logo image

    فينوس 2, فينوس, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري بسعر لقطه وبفيو لاجون بالساحل+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 95 متر فى منتجع السرايا شاطئ سيدى كرير

    متصدر

    Elite Groupe logo image

    سيدي كرير, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (فالنسيا) 170 م

    RE/MAX Avalon logo image

    فالنسيا, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٩٧٤٬٤٠٠ جنيه

    شالية بالساحل | كامل التشطيب بالاثاث و التكيفات

    Crafters Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (هايدي) 1,200 م

    RE/MAX Avalon logo image

    هايدي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    7+

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (فينوس 2) 160 م

    RE/MAX Avalon logo image

    فينوس 2, فينوس, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع (كرير جاردنز) 210 م

    RE/MAX Avalon logo image

    كرير جاردنز, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٨٩٥٬١٨٠ جنيه

    امتلك وحدة فندقية مميزة في Glee North Coast

    Feeds logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٨٥٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٢٨٬٥٦٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز جدا في الساحل الشمالي-Glee

    Feeds logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستديو للبيع 50م الساحل الشمالي - Glee (الكيلو 38)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 40م الساحل الشمالي - مشروع Glee (بحري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (غرناطة) 165 م

    RE/MAX Avalon logo image

    غرناطة, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    في ( Glee ) المكان اللي يليق بيك

    Inspire Homes logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 100م الساحل الشمالي - مشروع Glee

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شاليه - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في بورتو بيرلا - قسم برج العرب - الساحل الشمالي
    1

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 105م الساحل الشمالي - قرية بيرلا

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بورتو بيرلا, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولدن بيتش – الساحل الشمالي متشطب

    TiL Real Estate logo image

    جولدن بيتش, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 322م ( قرية سيدرا ) الساحل الشمالي

    Inspire Homes logo image

    سيدرا, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٣٢٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاله 95م غرفتين سوبرلوكس للبيع في شاطئ سيدى كرير

    Elite Groupe logo image

    سيدي كرير, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ف قريه الفيروز 160متر بجاردن بالفرش

    Dk REAL ESTATE logo image

    الفيروز بيتش, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 75م الساحل الشمالي - مشروع Glee

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع