شاليهات للبيع في العلمين

2,539 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (بورتو جولف) 60 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية ارضى قى مارينا 6 بحديقة كبيرة

    Marina Home logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز في VIP الدور السابع

    Dark Real estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، توتال ١٩مليون

    متصدر

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة بموقع استراتيجي

    Roots Development logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٧٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 186م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأطلاله مباشره علي البحر بالساحل الشمالي

    Roots Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 262م العلمين الجديدة - بوليفارد مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 156م مميزة بفيو راقي مازارين الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    مبنى Vip فوق المسابح أول سكن بالمطبخ والتكيفات

    Selective logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر مع موقع وإطلالة مميزة استلام فوري

    Selective logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي على البحر متشطب بالفرش يوجد اسانسير

    Selective logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة وفيو حلو اوى استلام فورى بالفرش والتكييف

    متصدر

    Corporate Deals logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب صف اول علي البحر مزارين العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه يرى البحر وحمام السباحة - بورتو مارينا

    Wdeals for real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب للبيع ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ‎ 120 م - استلام فورى - ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس الساحل الشمالى -شقه‎ 120م -متشطب مفروش

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة خاصة وإطلالة بانورامية ساحرة

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة خاصة وإطلالة بانورامية ساحرة

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل في مزارين العلمين باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بيرفكت لوكيشن في Mazarine الساحل

    متصدر

    COB logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي اللاجون بأميز لوكيشن وبسعر لقطه بالعلمين

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول علي البحر بمنطقه لسان الوزراء بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع