دوبلكس للبيع في هليوبوليس الجديدة

55 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي كامل التشطيب للبيع في سوديك إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي تشطيب كامل استلام فوري سوديك إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع فاميلي هاوس مطلوب مقدم اقل من المدفوع

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٣٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في سوديك ايست استلام فوري متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٤٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق لدوبلكس متشطب في SODIC EAST

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • طلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,طلالة

    1 - 3 غرفة

  • 13

    دوبلكس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس متشطبة بأقل مقدم و تقسيط 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس طلالة 170م متشطب مقدم 4% قسط 15 سنة

    Selection Code logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس(محدود( ريسيل فوري تشطيب كامل في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس متشطب في سوديك ايست مباشر على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بجاردن بالتقسيط علي 15 سنه بخصم 64%

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل وحديقة خاصة بمقدم 5% واقساط 15 سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٩٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل 5 غرف نوم وحديقة خاصة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٢٬١٢٩٬٧٢٠ جنيه

    دوبلكس فى سوديك ايست موقع متميز مشطبة استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس طلالة 170م متشطب مقدم 4% قسط 15 سنة

    Selection Code logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 166م + جاردن SUPER LUX في طلاله بجوار سوديك

    Closer logo image

4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا S-Villa تشطيب كامل بخصوصية تامة وحديقة خاصة

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس طلالة 170م متشطب مقدم 4% قسط 15 سنة

    Selection Code logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لدوبلكس متشطب بالكامل في SODIC EAST

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا متشطبة بالكامل في طلالة تقسيط علي ١٠ سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا متشطبة بالتقسيط في طلالة - في افضل موقع

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 160 م 3 غرف نوم بخصم على سعر الكاش 64%

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بجاردن بخصم للكاش 64% بالتقسيط علي 15

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب استلام فوري ريسيل كمبوند سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن فاخر مجهز بالتكييفات بتقسيط 9 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس على دورين - سعر البيع نقدا (كاش) 3,700,000

    Remax 360 logo image

    مجموعة ٦٢, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع