دوبلكس للبيع في مدينة المستقبل

332 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف في لافينير بسعر مميز فيو مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق الفخامة - دوبلكس للبيع بفيو مميز جدا في سراي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس - حسن علام - جاهز للاستلام

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بسعر لقطة ف بلومفيلدز و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز ع المفتاح دوبلكس استلام فوري بسعر الكاش سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • بلوم فيلدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بلوم فيلدز

    3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع فيو مفتوح بخصم كبير بجانب مدينتي

    Impact Investments logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع برايم لوكيشن بالتقسيط بدون فوايد

    Impact Investments logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كابيتال جاردنز بحديقه خاصه

    Scout Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٤٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في أفضل لوكيشن وأحلى سعر في الماركت

    Scout Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر واقساط دوبلكس بحديقه 137 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٧٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • ميراسول

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    La Mirada
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,لاميرادا المستقبل

    3 - 4 غرفة

  • 8

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى السوق دوبلكس بحديقة 3غرف استلام فورى

    East wing logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع ارضى (225 م+135م حديقة) جاهز للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٢٨٩٬٢٠٧ جنيه

    دوبلكس بجاردن فيو lagoon بجوار مدينتي بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ٢٢٥ متر بحديقه في موقع مميز للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر اس ڤيلا للبيع فى كمبوند سراى ٣/٤ تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه دوبلكس ارضي بجاردن علي الاندسكيب قريبه للنادي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه دوبلكس ارضي بجاردن علي الاندسكيب قريبه للنادي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه دوبلكس ارضي بجاردن علي الاندسكيب قريبه للنادي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي للبيع | نيوبوليس - موقع مميز

    Flag square Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع | نيوبوليس - موقع مميز

    Flag square Real Estate logo image

4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوى 365م استلام فورى فى نيو ليك موقع مميز

    Scale for Real estate investments logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٤٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في لافينير المستقبل سيتي– استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام مع تراس كبير وفيو مفتوح

    Green Homes Real estate Agency logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • فيلدز بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٨٩٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    3 - 5 غرفة