دوبلكس للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

1,955 عقارات أخرى
  • 19

    دوبلكس

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع تمر حنة 3 غرف بحديقة خاصة

    شركة البحيري جروب logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٤٥ متر مربع

    ١٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطة جاهز للسكن سوبر لوكس ف تاج سيتى التجمع

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن ريسيل فى قلب التجمع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بجوار AUC - بحري بفيو خيالي + حديقـة

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 212 م² للبيع في النرجس

    Property Network logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بيزمينت متشطب في غرب ارابيلا التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٣١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بنتهاوس للبيع في فيليدج جيت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع بحديقه موقع مميز

    Global Hills logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800.00دوبلكس كورنر بحري بقلب التجمع قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر دوبلكس للبيع موقع مميز جدا جاهز للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس نص تشطيب للبيع في اللوتس الجديده بالتجمع 5

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بالقرب من اكبر المولات باول التجمع قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تشطيب كامل جاهز للسكن قسط علي 10 سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

  • 6

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٩٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب 70% للبيع في موقع مميز.

    Country For Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦١٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس القاهره الجديده - الياسمين ٦ فيلات

    Remax Today logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس للبيع سوديك ايستاون ,

    Brokerage Hub logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٩١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف سوديك ايستاون 287

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    236 دوبلكس جاردن في إيستاون باركس

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان دوبلكس ريسيل في هايد بارك بموقع متميز

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Lake View Boutique جاردن فيلا 445

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٢٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع سوديك ايستاون ,

    Brokerage Hub logo image

4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٠١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • هوب

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٩٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,هوب

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…