دوبلكس للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

1,995 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 321م أرضي بحمام سباحة+دور الأول استلام فوري

    متصدر

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٢١ متر مربع

    ٧١٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع تشطيب كامل فى زيزينيا فاميليز

    Do estate logo image

    زيزينيا للإسكان العائلي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي تشطيب كامل بحديقة للبيع في أدريس إيست

    Do estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بجاردن متشطبة بأقل سعر في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة من أقوى فرص السكن والاستثمار في جاردينيا 1

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تريبليكس - ايستاون - القاهرة الجديدة

    Wdeals for real estate logo image

3

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٦٣٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص لوفت للبيع في DISTRICT 5 موقع وسعر مميز!!!!!!

    Realtors logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة خاصة للبيع في "شاليا" تاج سيتي |

    Aqarpedia For Resale logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | دوبلكس مميز في الياسمين (٥) | التجمع الاول

    متصدر

    The Homies logo image

    ميدان الياسمين, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في هايد بارك جاردن ريزيدنس 260 متر

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 6

    دوبلكس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا-ليك فيو بوتيك-برايم لوكيشن-استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    6

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٨٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع متشطب بالمطبخ والتكيفات في تريو

    4C Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٨٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع متشطب بالمطبخ والتكيفات في تريو

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٩٣١٬٥٥٧ جنيه

    دوبلكس بحديقه للبيع باقل مقدم

    Global Hills logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام شهرين باميز المواقع في تاج سيتي

3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في أوريجامي , 161متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص دوبلكس نص تشطيب فى ايستاون للبيع استلام فورى

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٧١٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملى هاوس بحرى جاهز للسكن موقع مميز يطل على حدائق

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ريزيدنسز, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في اي سيتي بغرفه ناني احلي فيو

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع كمبوند غرب الجولف موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٧٨٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 6

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بحرى بإطلالة مزدوجة وأقل سعر

    The Way logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 3غرف تشطيب فاخر جاهز للاستلام ف البنفسج

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن فيو لاندسكيب اقل سعر وفرصة مميزة

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع لقطة النرجس عمارات– بمدخل وحديقة خاصة

    Smart Location Group logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بالمستثمرين الجنوبية خلف الجامعة الأمريكية

    East House logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…