دوبلكس للبيع في الشيخ زايد

809 عقارات أخرى
  • 15

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع ويستاون سوديك بالعفش او بدون

    Revalo Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي في كازا كمبوند بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس متشطب بالكامل في هيلز اوف وان

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 185م أمام بيفرلي هيلز بمقدم 10% وقسط 6 سنين

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر أرضي للبيع | كازا

    Flag square Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٨٥٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن 225متر متشطب بالكامل فى westown

    Rokn Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع | وستاون، بيفرلي هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع كازا أرضي بحديقة وأول تكيفات ومطبخ

    Guides Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بحديقة تشطيب كامل في كمبوند كازا سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: دوبلكس فاخر في مجمع كاسا - سوديك ويست

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 14

    دوبلكس

    ١١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بالحديقة كامل التشطيب بالقرب من مطار سفينكس

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٥٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز قريب من الصحراوي

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 5 غرف + رووف للبيع فى ويست تاون الشيخ زايد

    TREX logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بتراس كامل التشطيب استلام فورى|سوديك كارميل

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع520 ألف اوكاش17.460.0

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 5 غرفة

  • 14

    دوبلكس

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع520 ألف اوكاش17.460.0

    Property Hills... logo image

    ايتابا اسكوير, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي فاخر للبيع في ويست تاون – موقع مميز

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بفيو لاندسكيب في زيد ويست الشيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٧٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع كازا أرضي بحديقة وأول تكيفات ومطبخ

    Guides Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تفاوض إستلام فوري فيو جاردن بدون مصالحات سلم داخلي

    Selective logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • جي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع – كمبوند أوبرا سيتي – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دويت فيلا فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٩٩٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع في كارميل بجوار بيفرلي من سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع بكمبوند كازا سوديك

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي بجنينه بالويستاون سوديك ويست

    Adagio Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • دي مايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٠٬٨٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    District 4 Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة