تاون هاوس للبيع في الغردقة

268 عقارات أخرى
  • 29

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بإطلاله مميزه على اللاجون في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٨٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٤٬٨٢٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميديل تشطيب كامل للبيع باقساط مراسي ريد

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٠٨٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٣٥٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل باقساط للبيع متشطب مراسي ريد

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٣٥٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز للبيع بمراسي ريد اعمار

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٥٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | أقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 15

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا باقل سعر ولوكيشن مميز ع البحر.

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاتفوت فرصتك فى امتلاك اقل سعر تاون هاوس على البحر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز من أوراسكوم تصميم عصري

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٤٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 نوم سي فيو متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    3 - 4 غرفة

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٨٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك الفاخر المطل على البحر!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٩٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس صف اول للبيع متشطبه بالكامل بقسط 8 سنين

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 - 5 غرفة

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم تاون هاوس يري البحر متشطب بعرض 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٠٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٤٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا 3 غرف باطلاله علي البحر وبأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر تاون هاوس كورنر للبيع فيو بحر و لاجون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هوم غرفتين في مكادينا - حياة ساحلية فريدة

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس إطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 27

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس إطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب بالكامل سكراب الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز جدا مع السعر القديم في الماظا

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٨٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كامل التشطيب مع أقساط طويلة 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 171م 3 غرف بإطلالة بحر بأقل سعر ومقدم5%

    Apart Real estate logo image

3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • سيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سيان

    3 - 4 غرفة