اراضي للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

108 عقارات أخرى
  • قطعة أرض - استوديو للبيع في التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة مميزة للبيع غرب الجامعات التجمع

    New Home Investment logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٤٢٢ متر مربع

    ٥٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في شمال الرحاب - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قطعة ارض495م بشمال الرحاب بحري علي فاصل60متر

    Aqar Share logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٤٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في بيت الوطن - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع الحي الرابع بيت الوطن تميز علي النوادي

    Aqar Share logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

    1

    قطعة أرض

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة في بيت الوطن –للبيع الحي الثامن 606 متر

    Aqar Share logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٦٠٦ متر مربع

    ١٢٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

    1

    قطعة أرض

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة نادرة في الحي الثامن بيت الوطن 737 متر

    Aqar Share logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٧٣٧ متر مربع

    ١٧٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    قطعة أرض

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع بالجمع ناصيه دبل فيس حديقة مميزة جدا

    El Hady Real Estate Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٨٤٧ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    قطعة أرض

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع بالتجمع منطقة النورس هاوس خالصة ورخصه

    El Hady Real Estate Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    قطعة أرض

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع بالتجمع خالصة الأقساط وبها رخصة بناء

    El Hady Real Estate Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

    1

    قطعة أرض

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه ارض للبيع الحي الخامس 670 متر بيت الوطن

    Aqar Share logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٦٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    قطعة أرض

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع النرجس الجديدة حرف ب التجمع الخامس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٤٥٨ متر مربع

    ٥١٬٣١٠ جنيه/متر مربع

    1

    قطعة أرض

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض بمنطقة جنوب طريق السويس مرحلة عاشرة

    Aqar Share logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

    1

    قطعة أرض

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة ارض 792م ببيت الوطن التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٧٩٢ متر مربع

    ٢١٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    قطعة أرض

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع بالتجمع منطقه جنوب طريق السويس ناصيه

    El Hady Real Estate Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٦٦٣ متر مربع

    ١٥٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    قطعة أرض

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع بالتجمع شمال الرحاب على فاصل كبير مميزة

    El Hady Real Estate Investment logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    قطعة أرض

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرض للبيع "مبنية جزئياً" بالحي الرابع

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٦٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    قطعة أرض

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للباحثين عن الرفاهية.. قطعة دبل فيس بحري على حديقة

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٧٢٢ متر مربع

    ١٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة أرض للبيع بالوكيشن الذهبي "جوهرة" استثمارية

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٧٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    قطعة أرض

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للعائلات الكبرى والمطورين.. امتلك أرض 'مساحة قصر'

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٨٧٥ متر مربع

    ١٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

    1

    قطعة أرض

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك أرضاً في المربع الذهبي بيت الوطن

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٦٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمارالصفوة قطعة ارض ناصية صريحة علي2 فاصل60 متر

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٨٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

    1

    قطعة أرض

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واجهة مهيبة على فاصل رئيسي..أرض للبيع بالحي الثالث

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٧٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    قطعة أرض

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحى الثالث بيت وطن

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٧٨٧ متر مربع

    ٣١٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في النرجس الجديدة - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة قوية في النرجس الجديدة القاهرة الجديدة

    Aqar Share logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

    1

    قطعة أرض

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشر علي الهيليوبارك امتلك ارض نادرة وسعر لقطة

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٧٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 2

    قطعة أرض

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حي ثالث بيت وطن القاهرة الجديدة

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٨٧٥ متر مربع

    ١٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع