وحدات طبية تجاري للبيع في الشيخ زايد

36 عقارات أخرى
  • 12

    وحدة طبية

    ٧٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية في Allora hub مول - أمام كمبوند الربوة

    Inn Properties logo image

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٨١ متر مربع

    ٩٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدة طبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع في ديجويا بلازا الشيخ زايد قرب بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٦ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٥٤٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع في نيو زايد أقساط متساوية على 15 سنة

    I-Move logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٥٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه للبيع فى استريب مول بلازا strip mall plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع بجوار مطار سفنكس الدولي قسط 15 سنة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مركز طبي متكامل للبيع في قلب أكتوبر - جاهز ومتشطب

    The Choice For Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدة طبية

    ٥٬٤٥٣٬٥٧٨ جنيه

    صيدلية علي البلازا للبيع ريتزي بالقرب من اركان

    Property  Hills. logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨١٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية واجهة للبيع في قلب زايد بتقسيط علي 6 سنوات

    Property  Hills. logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٢٬٧٢١٬٦٠٠ جنيه

    صيدلية في new zayed مباشرة على طريق إسكندرية

    property hills Elite logo image

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه للبيع في ديجويا بجوار سوديك في نيو زايد

    Property  Hills. logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧١ متر مربع

    ٢٩٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٣٨٬١٠٢٬٤٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع بموقع استراتيجي في الشيخ زايد الجديدة

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٦ متر مربع

    ٣٩٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٦٬٦٣٩٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية 54م بأكثر الاماكن الحيوية بقلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٢٢٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدة طبية

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مركز طبي جاهزة للتسليم و البيع بالقسط

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدة طبية

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Medical Center for Sale 205 – Arkan Palm

    Maskan Consultancy logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٦٨ متر مربع

    ٣٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدة طبية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية في Allora hub مول - أمام كمبوند الربوة

    Inn Properties logo image

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    وحدة طبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع في موقع متميز نوع الوحدة: صيدلية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٢٨٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه 65م في الشيخ زايد علي شارع رئيسي قسط8سنين

    New Arkan Properties logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدة طبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع 90م الشيخ زايد أمام ذا جيت بلازا

    Selection Code logo image

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٠ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع صيدلية جاهزة للتسليم و بالتقسيط

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤١ متر مربع

    ٢٣٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الصيدلية الوحيدة علي طريق مصر اسكندرية الصحراوي

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨١ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدة طبية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مجمع عيادات متشطب للبيع بالتقسيط في قلب زايد

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية واجهة للبيع في قلب زايد بتقسيط علي 6 سنوات

    Property  Hills. logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع بموقع مميز استلام فوري

    Inn Properties logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    وحدة طبية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية مميزة للبيع في قلب الشيخ زايد بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر صيدلية في قلب الشيخ زايد أمام مطار سفنكس

    Property  Hills. logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

2