مكاتب للبيع في مصر الجديدة

49 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع مفروش بالكامل بالتكييف بمدخل خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل تجاري متشطب بمدخل خاص بمصر الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب برخصة تجارى للبيع فى مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٧٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري متتشطيب فيو مفتوح بالروف في المرغني

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في شارع الثورة 250 متر بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات ضباط الماظة, شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالميرغني

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع محمود حسن, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٬٠٦٢ متر مربع

    ٥١٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع مؤجر بعائد استثماري ١٠٪ مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لالبيع في مصر الجديدة مفروش بالكامل 366 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع اسماعيل رمزي, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار مكتب للبيع بسعر مغري مصر الجديدة

    Guides Real Estate logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٤٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري دوبلكس 610م في مصر الجديدة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦١٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 250م بموقع مميز في مصر الجديدة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 150م تشطيب كامل في مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 150م على الخليفة المأمون

    Re/Max IBuild logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري 250 متر روكسي -مصر الجديدة لبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع هارون الرشيد, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بعزل صوت وتكيفات للبيع مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري متشطب موقع مميز الماظة مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في شارع نادي النصر- مصر الجديده

    Eastmark logo image

    شارع مخازن الشركة, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لرجال الأعمال والشركات | موقع مثالي لشركتك!

    The Homies logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري بسعر مميز في مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع غرناطه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاصحاب الاعمال والشركات .. مكتب للبيع بمصر الجديدة

    The Homies logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في أرض الجولف مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالتكيفات للبيع في مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع السيد الميرغني, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة تجارية كبيرة للبيع او للإيجار في مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع هارون الرشيد, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في مصر الجديدة متشطب مع التكيفات للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في مصر الجديدة 400 م متشطب بالكامل جاهز

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع السيد الميرغني, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2