مكاتب للبيع في مدينة 6 أكتوبر

424 عقارات أخرى
  • 9

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري داخل مول هالو

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٬٣٣٨٬٤٨٩ جنيه

    امتلك مكتب 38م متشطب بالكامل عالمحور بمقدم467الف

    New Arkan Properties logo image

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦١٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري متشطب بالكامل داخل مول في الحي التالت

    مول ناينث هب, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٣٠ متر مربع

    ١١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 159 متر كورنر على المحور مباشر بعائد استثماري

    Rokn Real Estate logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 50 م للبيع بمول ويست مارك بأكتوبر علي محور 26

    ويست مارك, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 70م علي المحور مباشرة بمقدم465الف قسط ل10سنين

    New Arkan Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٧٩٣٬٨٣٥ جنيه

    مكتب متشطب بتكييف في موقع مميز في نيو جيزة

    The Polygon logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٦٣ متر مربع

    ١٨٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب18م علي البوليفارد بمقدم108الف قسط8سنين

    New Arkan Properties logo image

    بوليفار لاين, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 36م بمقدم135الف قسط ل8سنين علي البوليفارد

    New Arkan Properties logo image

    بوليفار لاين, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 98م للبيع بأمتداد مول مصر بسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    تقاطع, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٧٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري في الحي الرابع -المحور المركزي

    Osoul Misr logo image

    المحور المركزي, الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدرسه فى 6 اكتوبر 6000 متر للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    ٦٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - مكتب اداري - القرية الذكية - مجهز بالكامل

    Osoul Misr logo image

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٤٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٧٦٬٩٤٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب دوبلكس 333.1م بغرب القاهره في JUNCTION

    New Avenue Real Estate logo image

    تقاطع, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٣٣ متر مربع

    ٢٣١٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٤٩٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    مكتب دوبلكس 207.8م بغرب القاهره في JUNCTION

    New Avenue Real Estate logo image

    تقاطع, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٣٩٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٥٣٧٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمساحة 64متر بغرب القاهرة بنظام 8 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    تقاطع, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٢٧٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقوى فرصه استثمار فى هضبه بالم بمقدم 10% _خصم مميز

    Smart-Homes Real Estate logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع في west gate بريم لوكشن

    Property Hills Star logo image

    ويست جايت, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٣٢٩٬١٥٠ جنيه

    امتلك مكتب46م بمقدم432الف وقسط 7سنين عالوصلة دهشور

    New Arkan Properties logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٩٤٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مشطب بالتكييفات للبيع بالبروج القريه الذكيه

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكتب بسعر مميز بمقدم 5% وقسط يصل ل 8 سنين

    Promax Property Investors logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 500م متشطب بالتكيفات على محور 26 يوليو

    متصدر

    Guides Real Estate logo image

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٣١٬٩٦١٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 144.6م في وجهة الأعمال المميزة بغرب القاهرة

    New Avenue Real Estate logo image

    تقاطع, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 98.1م في وجهة الأعمال المميزة بغرب القاهرة

    New Avenue Real Estate logo image

    تقاطع, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٢٩٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمساحة 91.7 متر في JUNCTION من ماجد الفطيم

    New Avenue Real Estate logo image

    تقاطع, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٢٣٬٣٩٥ جنيه/متر مربع