مكاتب للبيع في مدينة 6 أكتوبر

492 عقارات أخرى
  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 60م 6 اكتوبر-سنترادا مقدم 1%

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    سنترادا مول, الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 42م مول ويست مارك علي محور 26 يوليو

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    ويست مارك, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٥٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بمقدم 25% فقط في القرية الذكية

    متصدر

    Naeem Developments logo image

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع V5 بالقرية الذكية مساحات تبدأ من 70 مترا

    متصدر

    Naeem Developments logo image

2

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري مميز 210م² | استلام خلال سنة ومقدم 10%

    متصدر

    Naeem Developments logo image

1

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع - القرية الذكية - مجهز بالكامل

    متصدر

    Osoul Misr logo image

1

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٤٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 500م متشطب بالتكيفات على محور 26 يوليو

    متصدر

    Guides Real Estate logo image

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتبب إداري - رحاب مول - استلام فوري - على 7 سنوات

    متصدر

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 216 م للبيع في Palmet بموقع مميز جدا

    Iskan West logo image

    بالميت, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك الآن في ارقي واميز موقع بالقريه الذكيه

    Naeem Developments logo image

1

    ٧١ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري من المطور مباشر في القريةالذكية

    Naeem Developments logo image

2

    ٩٧ متر مربع

    ١٥٣٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 150م القرية الذكية استلام 2027

    Naeem Developments logo image

1

    ١٤٦ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية بمشروعv5 Smart Village

    Naeem Developments logo image

1

    ٧١ متر مربع

    ١٥٤٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري إستلام فوري|خطط سداد| عائد إيجاري الآن

    Naeem Developments logo image

2

    ٩٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 82م بمقدم 10% وقسط 84 شهر في Centrada Rise

    Promax Property Investors logo image

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 82م بمقدم 10% وقسط 84 شهر في Centrada Rise

    Promax Property Investors logo image

    سنترادا بلازا, ميدان جهينة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٢٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم10%امتلك مكتب 36م 6 اكتوبر مقدم296الف قسط9سنين

    New Arkan Properties logo image

    شادوز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٦٬٤٣٩٬٩١٤ جنيه

    مكتب 49م ف 6 اكتوبرمتشطب بالتكييفات استلام سنه

    New Arkan Properties logo image

    سبايد, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادتك متشطبه بمقدم207الف وخصم 10% في قلب 6 اكتوبر

    New Arkan Properties logo image

    شادوز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب متشطب 117م في اكتوبر بمقدم600الف خصم10%

    New Arkan Properties logo image

    شادوز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 47 متر استلام فورى بتسهيلات لـ 60 شهر

    D.Signature logo image

    ويست ايليفن, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 96م للبيع دايركت على محور 26يوليو بجانب 205

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمساحة 65 متر فى ايفر ويست

    Roots Development logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١١٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مُجهز بالكامل مع دفعة أولى ٢٠٪ في كازان بلازا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠١٥٬٤٩١ جنيه

    امتلك مكتب69م متشطب علي محور26يوليو بمقدم900الف

    New Arkan Properties logo image

    ذا كورد, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٣٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع