مكاتب للبيع في مدينة 6 أكتوبر

501 عقارات أخرى
  • 8

    مساحات مكتبية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بجوار مول العرب للبيع بالتقسيط علي 10Y

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب فى ويست مارك زايد على محور 26 يوليو بالتقسيط

    ويست مارك, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٧٩٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 90م للبيع في JUNCTION موقع مميز لماجد الفطيم

    Bold Egypt logo image

    تقاطع, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢١٩٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣١٬٩٦١٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 144م للبيع في JUNCTION موقع مميز لماجد الفطيم

    Bold Egypt logo image

    تقاطع, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لقطه 125متر للبيع في موقع مميز - ايفر ويست

    Bold Egypt logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع مباشر على وصلة دهشور

    Flag square Real Estate logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٥٠٬٠٩٥ جنيه

    مكتب اداري 142 متر على المحور استلام خلال سنة

    Selection Code logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ١٠٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر ايجار في ويست 11 ,استلام فوري,300م

    Rokn Real Estate logo image

    ويست ايليفن, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٩٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب تشطيب كامل بموقع مميز علي محور 26 يوليو

    RE/MAX Everest logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٧١ متر مربع

    ١٣٢٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 47 متر استلام فورى بتسهيلات لـ 60 شهر

    D.Signature logo image

    ويست ايليفن, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 96م للبيع دايركت على محور 26يوليو بجانب 205

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمساحة 65 متر فى ايفر ويست

    Roots Development logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١١٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مُجهز بالكامل مع دفعة أولى ٢٠٪ في كازان بلازا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠١٥٬٤٩١ جنيه

    امتلك مكتب69م متشطب علي محور26يوليو بمقدم900الف

    New Arkan Properties logo image

    ذا كورد, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٣٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار حصرية | مكتب إداري في مول SPACE

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٩٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٠٤٨٬٣٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في مشروع ايفير لشركه كريد 6اكتوبر

    Bold Egypt logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب 47 م استلام فوري في مول West Eleven

    Abrag Real Estate logo image

    ويست ايليفن, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع في هالتاون فيو بلازا بسعر رائع

    Rokn Real Estate logo image

    هالتاون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتبك45م في 6 اكتوبر استلام سنه ونص بمقدم382الف

    New Arkan Properties logo image

    شادوز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - مكتب اداري - القرية الذكية - مجهز بالكامل

    Osoul Misr logo image

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٤٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٥٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم مكتبك فسنه ونص61م متشطب ف6اكتوبر مقدم600الف

    New Arkan Properties logo image

    شادوز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦١ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز ب اعلي عاد استثمار ف اكتوبر بمنطقة حيويه

    Property Hills Star logo image

    ويست جايت, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٢ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٤٬٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 66م للبيع في جولف سنترال ,بالم هيلز, اكتوبر

    Rokn Real Estate logo image

    جولف سنترال, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك 72م بمقدم385الف علي محور26يوليو قسط10س

    New Arkan Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 216 م للبيع في Palmet بموقع مميز جدا

    Iskan West logo image

    بالميت, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع