محلات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

252 عقارات أخرى
  • 11

    محل

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في داخل مبني اداري كايرو كابيتال سنتر

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو كابيتال سنتر, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري بمساحة خارجية - استلام فوري في VGK Mall

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ١٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ١٠٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري بنك للبيع في جولدن سكوير في ثري سيكستي

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٣٤ متر مربع

    ٣٢٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٥٤٬١٠٠٬٠٢٠ جنيه

    محل تجاري باقساط من LMD استلام خلال 4 أشهر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٢٤١ متر مربع

    ٢٢٤٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للمأكولات والمشروبات للبيع في وايت ووك

    New Avenue Real Estate logo image

    سواي مول, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مطعم وكافيه للبيع بأقساط في وايت ووك

    New Avenue Real Estate logo image

    برك في, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٧٬٤٣٨٬٨٥٠ جنيه

    محل تجاري للبيع على شارع التسعين الشمالي مباشرةً

    New Avenue Real Estate logo image

    سينكو القاهرة الجديدة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٣٢٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري مشطب بالكامل للبيع في ميد تاون التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ١٧٬٠٩٤٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي للبيع في ثري سيكستي القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٨١ متر مربع

    ٢١١٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٥٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بثري سيكستي القاهره الجديده منLMD

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بمساحه خارجيه للبيع في بارك في القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٢٠٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    محل بمساحه خارجيه للبيع في بارك في القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٦١٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بأقساط في إيجوال القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    ايجوال, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٩٬٣٨٥٬٧١٤ جنيه

    امتلك محلك التجاري شارع التسعين بأقساط علي سنتين

    New Avenue Real Estate logo image

    وان جولدن سكوير مول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٠٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ٢٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    رصة استثمارية مميزة في Waterway The Hub

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٣٩٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري بموقع مميز للبيع بأقساط في راديوم

    New Avenue Real Estate logo image

    راديم, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٢٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بموقع مميز في vgk - بموقع مميز

    AK Circle logo image

2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده بعائد استثماري للبيع بشارع 90 الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    نورث بلاس مول, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٥٨٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٣٦٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    محل للبيع في مول ثري سيكستي | ١٠٥م | جولدن سكوير

    Circle Realestate logo image

1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٤٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 75م للبيع في الرحاب (جيت واى) القاهرة الجديدة

    Commercial State logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل قريب من فندق هلنان لاندمارك للبيع متشطب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    اليجانتري, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٤ متر مربع

    ١٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بموقع مميز يصلح لجميع الأنشطة

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة تجارية أرضى بسعر أقل من سعر السوق

    Homy Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع فيو بلازا بالقرب من اربيلا بلازا

    New Avenue Real Estate logo image

    اي في بيزنيس بارك, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٣ متر مربع

    ٢٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٣٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع امام waterway متشطب بعائد ايجار 10%

    New Avenue Real Estate logo image

لا يوجد

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٥٦٬٩٨٥ جنيه/متر مربع