عيادات تجاري للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

205 عقارات أخرى
  • 10

    عيادة

    ٩٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب او عياده ٧٠ متر ب مول إداري طبي مميز

    Summit Real Estate logo image

    اليجانتري, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٩٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 32 م للبيع في لاميرادا بلازا التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٢ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ّعيادة متشطبة بموقع مميز جدا بجوار المستشفي الجوي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦١ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – عياده في Eterna Mall

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٤ متر مربع

    ١٧٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع بموقع و مساحة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٤٥ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٩٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في WELL CARE التجمع الخامس

    Eastmark logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    عيادة 80م للبيع في إيست هيل، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    ايست هيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 110م للبيع كاملة التشطيب بمركز الطبيب الطبي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 45 متر للبيع تشطيب كامل في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 77م للبيع جاهزة للإٍستلام في جيت واي الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 45م تشطيب كامل في Three Sixty التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٤٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    عيادة

    ١٢٬٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخرعيادة 68 متر التجمع الاول طريق السويس

    Property Hills  One logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٨ متر مربع

    ١٩٠٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة في في الرحاب التجمع الاول جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٤ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة161م في وان قطامية تسليم فوري تشطيب وسعر مميز

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٠٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عياده متشطبه في ذا يارد

    ذا يارد مول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٤٩٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده تصلح لجميع النشاطات مقسمه لغرف فيو بلازا

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٠٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع متشطبه بالتكييفات في ايترنا

1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    عيادة

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع بميفيدا تطل علي شارع التسعين

    Platinum Properties logo image

لا يوجد

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    عيادة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه للبيع بميفيدا تطل علي شارع التسعين

    Platinum Properties logo image

لا يوجد

    ٥٦ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٩٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع بميفيدا باقساط تطل علي شارع التسعين

    Platinum Properties logo image

لا يوجد

    ٥٥ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع | 75 م | ماين ماركس | القاهرة الجديدة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    موراي, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    عيادة

    ٤٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة فوري متشطبة بالتكييفات ف وسط اكبر تجمع سكني

    Houseology logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٧ متر مربع

    ١٢٣٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    عيادة

    ٤٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة فوري متشطبة بالتكييفات ف وسط اكبر تجمع سكني

    Houseology logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٧ متر مربع

    ١٢٣٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    عيادة

    ٤٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة فوري متشطبة بالتكييفات ف وسط اكبر تجمع سكني

    Houseology logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٧ متر مربع

    ١٢٣٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    عيادة

    ٤٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة فوري متشطبة بالتكييفات ف وسط اكبر تجمع سكني

    Houseology logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٧ متر مربع

    ١٢٣٬٢٩٧ جنيه/متر مربع