عيادات تجاري للبيع في مدينة 6 أكتوبر

306 عقارات أخرى
  • 13

    عيادة

    ٧٬١٢١٬٣٧٨ جنيه

    عيادة جاهزة سوبر لوكس أمام مول العرب | أفضل فرصة

    Property Hills... logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    ٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع متشطبة بالتكييفات - نيو جيزة

    Rokn Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة برايم لوكيشن فى سنترادا رايز بجانب بامبو

    Property  Hills. logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل على البلازا اقل من سعر الشركه ب مليون جنيه

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٣٤ متر مربع

    ١٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في قلب اكتوبر الحي الاول

    مول ناينث هب, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٢٢ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عيادة 63م بالتشطيب و التكييفات استلام فوري

    Abrag Real Estate logo image

    ويست ايليفن, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٣١٦٬٦٨٨ جنيه

    عيادتك27م علي المحور26 مباشرة مقدم330الف متشطبه

    New Arkan Properties logo image

    ذا كورد, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم300الف وخصم10% امتلك عياده36م ف6 اكتوبر

    New Arkan Properties logo image

    شادوز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في إيفر – بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع بموقع مميز تشطيب كامل بدون Over

    RE/MAX Everest logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧١ متر مربع

    ١١٧٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في محور بلازا – المنطقة السياحية

    RE/MAX Everest logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٨ متر مربع

    ٩١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في محور بلازا – المنطقة السياحية

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    مول المحور, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في محور بلازا – فرصة استثمارية مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    مول المحور, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده مشطبه بالكامل للبيع ميديتاون نيو جيزه

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن عيادة متشطبة فى سبيس مول على المحور

    Property  Hills. logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٨٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده تشطيب كامل للبيع بالتقسيط في مول كازان

    RE/MAX Everest logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٦٣٦٬٣٠٨ جنيه

    امتلك عياده 36م علي المحور بمقدم431الف متشطبه

    New Arkan Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٢٣٩٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادتك بمقدم155الف قسطل8سنين علي محور البوليفار

    New Arkan Properties logo image

    بوليفار لاين, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عياده46م علي وصلة دهشور بمقدم46الف قسط100شهر

    New Arkan Properties logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز متشطبة أمام كومباوند جرينز شارع الشباب

    Brokers Hub logo image

    سنترادا مول, الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع مسشطبه بالتكيفات علي محور 26 يوليو

    ويست مارك, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالتكيفات للبيع في اب واي في نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة أسنان أو تجميل للبيع في إيفر ويست

    I-Move logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في إيفر ويست – بالم هيلز

    I-Move logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    عيادات المحور المركزي أكتوبر | قسط لـ 10 سنوات

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٧١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع