عيادات تجاري للبيع في الشيخ زايد

429 عقارات أخرى
  • 13

    عيادة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر عياده ع وصلة دهشور قسط شهرى54 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    40 جاليريا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٢٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر عياده ع وصلة دهشور قسط شهرى54 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٢٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر عياده ع وصلة دهشور قسط شهرى54 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٢٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر عياده ع وصلة دهشور قسط شهرى54 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٢٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٤٬٠١٢٬٣١٢ جنيه

    عياده استلام سنه في مول اركان الشيخ زايد قسط 8سنين

    Selection Code logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٩٠٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٦٧٤٬٦٧٠ جنيه

    عيادة 88م مباشرة على محور 26 يوليو امام اركان مول

    Property Hills Star logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤١٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٧٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادتك48م علي محور26يوليو بمقدم730الف متشطبه

    New Arkan Properties logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١١٬٧٧٩٬٠٠٤ جنيه

    امتلك عياده86م علي الوصلة بمقدم588الف قسط8سنين

    New Arkan Properties logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٦٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في مول توين تاورز على المحور 63 متر

    Rokn Real Estate logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٤٬٩٦١٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة علي المحور للبيع بجوار اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١١٥٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    عيادة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده ب فيو مميز في قلب الشيخ زايد ب اقساط ل ٨سنين

    40 جاليريا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    عيادة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده ب فيو مميز في قلب الشيخ زايد ب اقساط ل ٨سنين

    مجرة, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    عيادة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده ب فيو مميز في قلب الشيخ زايد ب اقساط ل ٨سنين

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    عيادة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده ب فيو مميز في قلب الشيخ زايد ب اقساط ل ٨سنين

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    عيادة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده ب فيو مميز في قلب الشيخ زايد ب اقساط ل ٨سنين

    متصدر

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    عياده من دال للبيع امام مستشفي الندي في بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٤ متر مربع

    ١٤١٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في أركان

    Homevise Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٩٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عياده42م خلال6شهور بمقدم550الف فالشيخ زايد

    New Arkan Properties logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٣١٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده تشطيب كامل للبيع بالتقسيط في مول كازان

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده استلام فوري بالتقسيط موقع مميز في الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    عيادة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع بالتقسيط في اركان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬١٦٨٬٦٧٠ جنيه

    عيادة 70م متشطبة على محور 26 يوليو واركان بالم

    Property Hills Star logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادتك25م امام اركان بلازا بمقدم437الف

    New Arkan Properties logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٥ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    عيادة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في مشروع سكاي رامب موقع مميز

    Bold Egypt logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤١ متر مربع

    ١٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده لقطه متشطبه في مول اركان بلازا شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع