عقارات تجاري للبيع في الجيزة

3,231 عقارات أخرى
  • 22

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب سوبر لوكس ترخيص اداري للبيع في الدقى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع التحرير, الدقي, الجيزة

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب تجاري للبيع في bridges باعلي عاد للاستثمار

    Property Hills Star logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مميز للبيع ف الشيخ زايد في منطقة حيويه جدا

    Property Hills Star logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٢ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في موقع تجاري حيوي محل ع الوجهه

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    مساحات مكتبية

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 250 م في الدقي شارع التحرير

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع التحرير, الدقي, الجيزة

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    1 - 7 غرفة

  • 19

    محل

    ٥٢٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بالتقسيط واستلام فوري في اركان بالم 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٤٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب إستلام فورى فى سكاى ووك بجانب داندى مول

    Property  Hills. logo image

    سكاى واك, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب عالمفتاح فى سكاى ووك بجانب داندى مول

    Property  Hills. logo image

    سكاى واك, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ٣٩٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع علي المحور مباشرة ,ذا انجل اركان بالم

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٨٦ متر مربع

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بمساحة ١٠٠ متر في كابيتال بيزنس بارك

    Rokn Real Estate logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ليك فرونت

    3 غرفة

  • 10

    عيادة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع بمساحة 68 مترًا مربعًا في أركان

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٢٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٩١١٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أنيق جولف سنترال مول بالم هيلز

    Rokn Real Estate logo image

    جولف سنترال, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٥٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في بارك ستريت متشطب بالفرش

    Rokn Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٨٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في كابيتال بيزنيس بارك متشطب بالفرش

    Rokn Real Estate logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٣٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه استلام فورى تقسيط على المحور اكتوبر VAL

    Abrag Real Estate logo image

    فال بلازا مول, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بالمز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالمز

• 13

    محل تجاري

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل 342م هالتاون الشيخ زايد – بالم هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    هالتاون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٧٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ٨٬٠٦٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل بمقدم1% مول كون ع محور جمال عبد ناصر

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    محور جمال عبد الناصر, الحي الثاني عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٤ متر مربع

    ١٨٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عيادة 60 م بالتشطيب بالتقسيط علي 8 سنين

    Abrag Real Estate logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٣٧٦٬٢٠٠ جنيه

    للبيع عيادة بالتشطيب استلام فوري علي المحور مباشرة

    Abrag Real Estate logo image

    فال بلازا مول, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة37م للبيع كون مول دايركت ع محور جمال مقدم1%

    متصدر

    Vida Solutions logo image

1

    ٣٧ متر مربع

    ١٢١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    وحدة طبية

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع علي وصلةدهشور في نمق بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ١٥٬٨٤٥٬٥٠٠ جنيه

    امتلك محل بمقدم1% مول كون ع محور جمال عبد ناصر

    Vida Solutions logo image

لا يوجد

    ٥٧ متر مربع

    ٢٧٧٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب في Thru في أكثر موقع حيووي في الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب50م للبيع كون مول دايركت ع محور جمال مقدم1%

    Vida Solutions logo image

1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٨٬٠٦٣٬٠٠٠ جنيه

    محل44م للبيع كون مول دايركت ع محور جمال مقدم1%

    Vida Solutions logo image

1

    ٤٤ متر مربع

    ١٨٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة