شقق تطل على الماء للبيع في ريجينتس بارك, حى الاندلس, صفحة 2

100 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو أرضي - بموقع متميز تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيومميز للبيع فوري ف ريجينس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب كامل 188متر-ريجينتس بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Do estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ريجنتس بارك، القاهرة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ريجنتس بارك ٧٨ مترًا مربعًا

    متصدر

    Do estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة مع تكييفات ومطبخ في ريجينتس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة للبيع في كمبوند ريجينتس بارك

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الجولدن سكوير متشطبة تقسيط بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن في ريجينتس سكوير بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات في تجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بالتقسيط على ٨ سنوات في ريجنتس

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمقدم ٥٪ تقسيط على ٨ سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٠٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه 80متر فى ريجينس بارك بافضل سعر فى المشروع

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع نصف مفروش برجينتس بارك

    Infinity Homes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+التكييفات-باقل سعر في ريجينتس بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ في ريجنتس بارك

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف علي أوبين فيو لاندسكيب أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتي لقطه علي أوبين فيو لاندسكيب أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - موقع مميز مطلة على بحيرة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٩٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في ريجنتس بارك

    متصدر

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل من سعر السوق -ريجنتس بارك تشطيب بالكامل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف في ريجنتس بارك فيو مميز

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨١٬١٩٦ جنيه/متر مربع