شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 269

7,481 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    ستوديو بدون مقدم بسهل حشيش بسعر مميز لفترة محدودة

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٢٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة جاهزة للاستلام بجوار هيلتون

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٩١٬٢٥٠ جنيه

    شقة غرفة و صالة 50 متر تطل على الشارع و البحر

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 58 متر مربع بمجاويش

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو علي الممشي السياحي بعرض خاص مقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٨٢٬٤٠٠ جنيه

    Oro Beach فى الاحياء فى الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٣٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة تطل علي البحر وحمام السباحة بشاطئ خاص مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٨٩٬٧٧٥ جنيه

    LA GOUNA RESORT فى طريق الاحياء بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٩١٬٠٢٢ جنيه

    استوديو 53متر يطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٨٨٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وروف في وتر سايد الجونة فيو مباشر للبيع

    نوبيا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٣١٬٨٧٥ جنيه

    شقة 65م تطل علي حمام السباحة بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Stone Heights فى طريق الهضبة بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الممشي السياحي غرفه وصاله

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 56 متر مربع في سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٠٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة و صالة 70 متر تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الاحياء مساحتها 45 متر مربع

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 120متر + روف 36م ب One7 Residency

    Hurghadians Property logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨١٢٬٤٠١ جنيه

    استوديو 57 متر يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬١١٥ جنيه

    ستوديو بموقع مميز خطوات من الممشي بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها67متر مربع فالممشى

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 68 متر فى الممشى

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه111م-3غرف _فيو الشارع الرئيسى_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    hurghada heights بالممشى السياحى بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية بفيو على المسبح –الغردقة

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع