شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 257

7,481 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٣٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة أحلامك بإطلالة على حمام السباحة والبحر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom pool view apartment at La Vanda

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥١٨٬٣٩٦ جنيه

    استوديو 68 متر يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    قريب من المطار والخدمات 63 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70 متر داخل إيبيزا باي بأسلوب حياة بحري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 64 متر داخل إيبيزا باي بأسلوب حياة ساحلي هادئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 57 متر داخل منتجع إيبيزا باي بأسلوب حياة منتجع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٣٤٬٠٠٠ جنيه

    حمامات سباحة تناسب كل الأذواق 71 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio pool view for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر بتراس خاص يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96 متر داخل إيبيزا باي بإمكانية استخدام الشاطئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 57 متر داخل إيبيزا باي فرصة استثمارية ذكية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٦٬٠٠٠ جنيه

    أكوا بارك ومتعة بلا حدود 102 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٤٧٬٨٤٠ جنيه

    استثمر بسهولة في سهل حشيش بدون مقدم

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨١٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي قريب من كل شيء 84 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شاطئ خاص وحياة منتجعية 88 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95 م بإطلالة مباشرة على الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60 متر داخل إيبيزا باي بموقع مميز بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70 م داخل إيبيزا باي بأسلوب حياة البحر الأحمر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    طلب مرتفع على السكن الفاخر 58 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية بعائد قوي 88 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 71 متر داخل إيبيزا باي بمرافق منتجعية متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    عنوان مثالي للسكن والاستثمار 38 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85 متر داخل إيبيزا باي بمرافق فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40 م بموقع مميز على الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع