شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 224

7,481 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تسليم فوري استوديو مطل على البحر – Stone Heigh

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة باطلاله علي البحر مباشرتا و خصم 20%

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري-شقه2غرفه-اطلاله مباشره للبحر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio panoramic sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش فيو على حمام سباحة منطقة الكوثر

    HPK logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٥٬٩٨٦ جنيه

    شقة غرفتين (74 متر) في منتجع أكوا تروبيكال الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحتها 41 متر مربع فيو حمام سباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في لاجونا – الأحياء بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة في مجاويش الغردقه في منتجع راقي

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٦٬٨٠٠ جنيه

    Oro Beach Resort فى منطقة الاحياء بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بحديقة خاصة بمقدم 15% بمشروع وان 7

    Hurghadians Property logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم (94 متر) في سوما بريز الغردقه

    ROI For Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٥٢٬٣٥٠ جنيه

    استوديو 51م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بفيو على البحر وحمام سباحة

    HPK logo image

    سلينا باي, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٨٨٬٧٩٧ جنيه

    استوديو 51 متر يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بإطلالة حمام سباح

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٣٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة بإطلالة مسبح في سهل حشيش | 0% مقدم

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بتراس خاص علي الممشي بمقدم 20% لفترة محدودة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٥٢٬٣٥٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك استوديو على شاطئ خاص

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 50م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool view 2 bedroom apartment in Fanadir Bay

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٧٩١٬٥٤٨ جنيه

    أتلانتس ريزورت – حيث تصبح الراحة أسلوب حياة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 71 متر بفيو مميز وشاطئ خاص

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع