شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 216

7,481 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٤١٢٬٢٠٤ جنيه

    وحدة 149 م² داخل مدينة تضم 5 شواطئ عامة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٨٩٧٬٦٢٠ جنيه

    شقة من غرفتين مع إطلالة على الشارع وحديقة خاصة

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬١٨٦٬٦٠٨ جنيه

    مساحة 125 م² داخل مجتمع يوفر سهولة التنقل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٤٧٬٢٨٥ جنيه

    وحدة 112 م² وسط 80% مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٥٢٠ جنيه

    خصم الكاش 20% غرفة نوم | Pool & Sea View

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٠٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 48م داخل مارفينتو بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 62م دور رابع | لا مورا

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٢٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو 50م بحديقة خاصة | لا مورا العربية

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة وإطلالة مسبح | لا مورا

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 82م داخل مارفينتو بإطلالة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٢٤٬٣٧٢ جنيه

    مساحة 112 م² على بُعد 20 كم من الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٧٣٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٨٬٤٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 85م بإطلالة مسبح رئيسي | لا مورا

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٧٠٬٨٠٠ جنيه

    ملاذك العصري – شقة غرفتين نوم مع بلكونة في تريفانا

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٨٠٠ جنيه

    احصل على خصم 20% كاش على شقة أحلامك بغرفتين نوم!

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٦٩٬٠٩٦ جنيه

    مساحة 115 م² داخل منتجع على أرض 93,000 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٥٨٬٧١٢ جنيه

    شقة 122م لحياة فاخرة واستثمار مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٦٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 62م بموقع مميز في العربية

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٦٦٬٣٢٧ جنيه

    شقة 123م بإطلالة مفتوحة وقرب الشاطئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة مطلة على البحر من 3 غرف نوم مع شقة خاصة

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    وحدة 54 م² داخل مشروع يضم نادي اجتماعي فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٣١٬٨٤٦ جنيه

    شقة 115م بقرب البحر وتقسيط ميسر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٣٨٬١٥٣ جنيه

    مساحة 150 م² بجوار الممشى الشاطئي بسهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمار ذكي في الغردقه شقة 1 نوم أنيقة في تريفانا

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع