شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 143

7,378 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٤٣٦٬٨٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بمساحة 92 م² في ريد هيلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٨٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو فاخر للبيع في منتجع راقي بشاطئ خاص!

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٦٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٨٨٬٤٥٠ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على البحر و حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٩٧٬٦٠٠ جنيه

    أفضل سعر لوحدة 83 م² في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٠٨٠ جنيه

    ستوديو 38م بالممشي السياحي بخدمات متكاملة مقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 85 متر مربع غرفتين

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٧٨٬٦٩٧ جنيه

    Studio apartment montain view La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٨٬٦٤٠ جنيه

    اختار وحدتك 92 م² بسهولة في ريد هيلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٦٬٣٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لمساحة 134 م² في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع باطلالة علي الجبل بخصم اضافي 20%

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم ذكي لمساحة 119 م² في ريد هيلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٩١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٢٨٧٬٤٦٧ جنيه

    تجربة راقية على مساحة 166 م و اطلالة البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٠٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٢٩٬٦٥٠ جنيه

    تبدأ المساحات من 81 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٧٬٨٠٠ جنيه

    استثمر في مبارك 6 بوحدة 69 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون بمساحة 56 م² في ريد هيلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استرخِ في هدوء على اطلالة حمام سباحة مساحة 56 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    حياة هادئة في قلب الغردقة على اطلالة 64 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند روك – أسلوب حياة عصري بسعر مناسب

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٨٥٬٠٢٧ جنيه

    شقة فاخره 1 غرفة للبيع في سهل حشيش بخصم اضافي

    متصدر

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٧٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    موقع راقي قريب من كل حاجة على اطلالة شارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدا للبيع امام المطار مباشرتا في الكوثر

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٦٧٬٣٦٠ جنيه

    قرارك الصح بمساحة 132 م² في ريد هيلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٢٨٧٬٤٦٧ جنيه

    احجز وحدتك بمساحة 166 م² الآن في ريد هيلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٠٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٨٦٬٣٠٠ جنيه

    رد هيلز – شقة واسعة غرفتين نوم بإطلالة على المسبح

    Homes Bay logo image

2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٣٦٬٨٠٠ جنيه

    ابدأ حياتك بمساحة 92 م² في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٤ جنيه/متر مربع