شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 133

7,378 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 60م بسعر مناسب وعائد قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 255م مع بنتهاوس في ONE7 مساحة فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    1

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨١٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٢٤٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شقة 85م بحديقة في ONE7 وعيش الخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٧١٬٢٦٨ جنيه

    عيش في أكثر المناطق حيوية 59 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٤٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85م للبيع في ONE7 فرصة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١١٤٬٨٠٠ جنيه

    احجز شقة 80م بحديقة في ONE7 وابدأ حياة هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٦٦٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شقة 118م غرفتين في ONE7 مساحة مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٧٨٬٠٦٥ جنيه

    عائد مضمون لوحدة 133م بإطلالة شارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٧٧٬٦٠٠ جنيه

    امتلك 160م مع بنتهاوس في ONE7 رفاهية مضاعفة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م ثلاث غرف في ONE7 بتقسيط مريح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 148م في ماجرا تصميم عصري ومساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٨٧٬٨٢٨ جنيه

    خطوات من الشاطئ الخاص وحدة 155 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٩٬١٤١ جنيه

    إطلالة مباشرة على البحر 84 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 179م في ماجرا بإطلالة بحر مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة 135م في ايبيزا باي مساحة واسعة وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 178م في ماجرا رفاهية وإطلالة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شقة 148م ثلاث غرف في ONE7 رفاهية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٧٬٧٠٠ جنيه

    شقة 75م مع بنتهاوس للبيع في ONE7 إطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م غرفتين للبيع في ONE7 تصميم عملي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 80م في ONE7 تصميم عصري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٩٨٬٨٦٦ جنيه

    وحدات بمساحات مختلفة تبدأ من 128 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقة 152م في ONE7 تصميم راقي ومساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 149م في ماجرا بإطلالة مميزة وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٩٬١٤١ جنيه

    موقع استراتيجي بعرابيا بمساحة 84 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٩٧٬٢٠١ جنيه

    في قلب عرابيا وحدة 161م بإطلالة البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦١ متر مربع

    ٨٨٬١٨١ جنيه/متر مربع