شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 792

20,466 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B11 | تشطيب سوبر لوكس نهائي

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بفيو مميز وسعر لقطه جاهز للسكن

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت كمبوند استلام فوري و بالتكيفات

    Premises logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدون أوفر في البروج الشروق موقع متميز

    Home Destination logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديقة خاصة للبيع في ليك ڤيو مفروشة بالكامل

    Home Destination logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٦٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل - جايد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري متشطبه سوبر لوكس موقع رائع

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز القاهره الجديدة بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البروج الشروق موقع مميز جدً

    Home Destination logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة٣غرف نوم مع غرفة ناني وإطلالة على البحيره

    ERE logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٩٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في كمبوند ذافيو واتر واي

    Realpals Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع في سوان ليك ريزيدنس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال ريزيدنس الشروق موقع مميز

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي b2 موقع مميز

    Home Destination logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال ريزيدنس الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وصال الشروق تشطيب سوبر لوكس

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف نوم لوكيشن مميز فيو علي البحيره

    ERE logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت كمبوند بالتكيفات و استلام فوري

    Premises logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال ريزيدنس الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وصال الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في وصال ريزيدنس

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال - الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لوكيشن مميز 3غرف نوم باقل سعر في الماركت

    ERE logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال ريزيدنس الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البوسكو في العاصمة الادارية

    Home Destination logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥١٬٩٤٦ جنيه/متر مربع