شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 564

14,813 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 145م 3 غرف+ حديقة 76م متشطبه+تكييفات قسط

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٣٬٨٧٥ جنيه

    امتلك شقتك في افضل لوكيشن داخل كمبواند ليك فرونت .

    One Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف نوم | دابل فيو | تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 145م 3 غرف+ حديقة 76م متشطبه+تكييفات قسط

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل باقل اوفر و سعر فوري موقع مميز vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناصيه بحرى فيو مفتوح لوكيشن مميز 2 بلكون سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه كبيرة 208م+ تراس 3 غرف + متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه80م مميزة للبيع بكمبوند دجلة بالمز بمقدم240.000

    One Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو مفتوح تشطيب الترا مودرن حديث

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٥٬٥٧٥ جنيه

    مساحه 157م فيو مميز بمقدم 404.275بكمبوند ليك فرونت

    One Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن فيو رائع مالك اصيل تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس ارضي بجاردن في كمبوند الرحاب سيتي

    Core Real Estate Development logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه كبيرة 208م+ تراس 3 غرف + متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة استثمارية أمام مول مصر بقسط9سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٥٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 186م+ جاردن خاص 135م امام بيفرلى هيلز

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ببينتهاوس 290م بفيو بانورامى

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٨٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة 168متر في كمبوند ليك فرونت في قلب حدايق اكتوبر

    One Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين مفتوحين على بعض للبيع أرضي بحديقة دجلة بالمز

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن فيو رائع ع البستان الرئيسى الترا مودرن

    Compact Real Estate Company logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بسعر لقطه 197م+جاردن 214م فى جولز انرشيا

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| شقه 127م ف باديه بحري كورنر فيو جاردن متشطب

    La Costa For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع واجهه بحرى البيع شامل الفرش والاجهزة

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 186م+ جاردن خاص 135م امام بيفرلى هيلز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 195م3غرف متشطبة جاهزه للاستلام-قسط ع12س

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع