شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 542

14,845 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م+جاردن متشطبه فيو حمام سباحه مقدم مليون/12س

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جدا للبيع في كمباوند طبيعة اقساط 10 سنين

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جدا للبيع في كمباوند طبيعة اقساط 10 سنين

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن متشطبه فيو حمام سباحه بمقدم 3مليون/12سنه

    متصدر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 50م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 3 غرف +حديقة124م ع حمام سباحه بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري،قسط يصل 8 سنين، فيو زد بارك

    متصدر

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Address Home جامعة زويل مباشر

    Baytak. logo image

    اكسورا, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م فندقية فاخرة بإطلالة القنال في 205 أركان

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م سوبرلوكس استلام فورى ف زايد+ قسط

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م+جاردن متشطبه فيو حمام سباحه مقدم مليون/12س

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجنينة 130م لقطه في موقع مميز خلف مول العرب

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م+جاردن متشطبه فيو حمام سباحه مقدم مليون/12س

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بسعر لقطه استلام فوري

    Held Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 130م متشطبه بالشيخ زايد استلام فورى

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس300م متشطب بالتكييفات بسعر لقطه+قسط 8 سنين

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباشرة أمام مول العرب متشطبة بالكامل

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإسثمار بأقل سعر شقة 150م بالمطبخ والتكييفات

    Value For Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 109م بالتكييفات في كمبوند ذا ادريس

    Royal Hub Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو لاند سكيب بحرى بالمطبخ والتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+تكيفات بالشيخ زايد قسط ربع سنوى 340 الف

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جدا للبيع في كمباوند طبيعة اقساط 10 سنين

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جدا للبيع في كمباوند طبيعة اقساط 10 سنين

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع