شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 535

14,845 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 104م جاردن ليكس هايد بارك تشطيب بالتقسيط

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٨٢٣٬٥٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك وحدة في قلب الشيخ زايد

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٦٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو - للبيع في Zed West – المرحلة الثانية....

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة عرض محدود 0% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م علي اللاند سكيب مباشره مطبخ وتكيفات دور8

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م 3غرف+نانى ع طرق مصر اسكندريه قسط 8سنين

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة جديدة شقة متشطبة عرض محدود 5% مقدم 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة مقدم 0% قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري باقل سعر تطل ع حمام سباحة قسط 8 س

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م 3غرف+نانى ع طرق مصر اسكندريه قسط 8سنين

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة مرحلة جديدة 0 % مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة عرض محدود 0% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م 3غرف+نانى ع طرق مصر اسكندريه قسط 8سنين

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لفترة محدودة مقدم 600 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت في سوديك vye استلام فوري موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو لاندسكيب ولاجون كمبوند O West

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٥٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م 3غرف+نانى ع طرق مصر اسكندريه قسط 8سنين

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استلام 2026 - 155 متر - لوكيشن مميز..

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م فندقية فاخرة بإطلالة القنال في 205 أركان

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م فندقية فاخرة بإطلالة القنال في 205 أركان

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بحديقة للبيع في نيو جيزة (ذا كوليكشن)

    Jedar Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٢٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة عرض محدود 0% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م علي اللاند سكيب مباشره مطبخ وتكيفات دور8

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م للبيع حدائق المهندسين الشيخ زايد متشطبه

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع