شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 422

14,845 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا N استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو للبيع في باديا بسعر لقطه- 84 متر

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استلام فوري3 غرف للبيع في كمبوند باديا

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق علي الطراز الاسباني في حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة من سوديك 3 غرف للبيع ريسيل

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري من Owest اوراسكوم ساويرس

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    56م للبيع بالشيخ زايد فى ابراج زيد ويست

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فورًا شقة 195م 3 غرف متشطبة جاهزة وتقسيط 12س

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة 3 غرف مميزه بمقدم 718 ألف أوكاش8.630.000

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بمساحة كبيرة وتراس واسع داخل كمبوند جولز

    Home Select for real estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فورًا شقة 195م 3 غرف متشطبة جاهزة وتقسيط 12س

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في زيد ويست بموقع استثنائي

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فورًا شقة 195م 3 غرف متشطبة جاهزة وتقسيط 12س

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز فى وان ثيرتى ثرى بجوار ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في Garden Lakes بمقدم 5% الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل في zed weat الشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في West View بمقدم 5%

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل سوبر لوكس مفروشة بعدادات كاملة

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 3غرف استلام فوري في باديه مقدم3.270.000

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في العاصمه السياحيه علي الطراز اليوناني

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤١٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استثماريه في العاصمه السياحيه الجديده

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185 متر موقع مميز سوبر لوكس امبر فيل نيو جيزة

    Vira Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فورًا شقة 195م 3 غرف متشطبة جاهزة وتقسيط 12س

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة متشطبة بالمطبخ والتكيفات استلام فورى

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بجاردن للبيع في باديه - 100 متر

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع