شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 401

14,714 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٧٬٢٧٨ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بأفضل لوكيشن بباديا وأقل مقدم

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦١٩٬٢٠٠ جنيه

    للبيع من بالم هيلز شقة متشطبة في PX بسعر مميز

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩١٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باكبر مساحة - استلام فوري - اطلالة مميزه

    Najd Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م متشطبة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة176م متشطب بالتكيفات أستلام شهور الكارما كمبوند

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 3 غرف للبيع في الشيخ زايد بجوار سوديك

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٧٬٥٠٨ جنيه

    شقة غرفتين بأفضل لوكيشن & استلام فورى وأقل مقدم

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٧٬٥٢٠ جنيه

    شقة ‎3 غرف 188 متر في مشروع زايا وسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٣٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة أرضي بجاردن - متشطبة - استلام فوري

    Najd Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن شقة 220م بجاردن للبيع بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة قسط 7 سنين اوراسكوم ساويرس

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خدمة فندقية من IHG متشطب فيو الهرم

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بخدمة فندقية و بفيو مميز في ابراج ايون

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٤٬٧١٥ جنيه/متر مربع