شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 380

14,714 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بتسليم خلال 6 أشهر، بمقدم 10٪.

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو مفتوح بحرى غير مجروحه 3/4 تشطيب

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحرى فيو مفتوح لاند سكيب دور مميز سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٦٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جرين 5 متشطبة 3 غرف نوم 220 متر باقل سعر

    Element logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو مفتوح بحرى الترا مودرن غير مجروحه

    Compact Real Estate Company logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي، أكتوبر

    The Way logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب بالكامل للبيع في باديا

    Smart Assets Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو جيت فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٨٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع