شقق تطل على الماء للبيع في العلمين, صفحة 21

771 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ف دور فوق ال 30بسعر متر 100 الف باكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وحده ارخص سعر متر باكبر مساحه فيو بحر مباشر

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٦٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فيو بحر ولاجون دور فوق ال33 بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٥٬١٠٦ جنيه

    ف الابراج الايقونيه The Gate وحده ف دورفوق25 بجراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٤٢٬٠٨٦ جنيه

    فرصه ستديو بفيو بحر ف دور عالي بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٣٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (داون تاون - العلمين الجديدة) 157 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بڤيلار العلمين بمقدم 352 الف علي ٩ سنوات

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالفرش استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٧٬٤٨٧ جنيه

    شقة بمتشطبة سعر مميز للبيع في ابراج العلمين

    Property  Hills. logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع - مارسيليا لاند

    Next Estate logo image

    مرسيليا لاند, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى ابراج العلمين -باقل من سعره

    Coldwell Banker Wealth logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات وفيو ع البحر لاول مره بأبراج

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بحر موقع مميز تسليم 6/2026

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٦٧٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فورى من بالم هليز - بسعر مميز

    Coldwell Banker Wealth logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالقرب من البحر ببالم هليز-متشطب-استلام فورى

    Coldwell Banker Wealth logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    علي الجولف شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا170 متر

    Jedar Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م للبيع بقسط ع 12 سنه في العالمين مارينا 8

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٤٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٤٧٬٦٥٥ جنيه

    وحده مساحه كبيره بفيو علي البحر ب 100 الف للمتر

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وحده فيو بانورامي علي البحر ب 75الف للمتر-دور عالي

    Code For Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإستثمار, 150م مفروشة بالكامل ع البحر مباشرة

    متصدر

    Value For Real Estate logo image

1

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90الف للمتر امتلك وحده ف الابراج الايقونيه TheGate

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو صف اول ع لاجون و امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم300.000بالقرب من الابراج بقلب العالمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م بفيو على لاجونز lagoons فى العالمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 3 غرف بفيو على لاجونز lagoons فى العالمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع