شقق تطل على الماء للبيع في 90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, صفحة 4

120 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 185م-ريسيل 90 افينيو جاهزه للسكن اقل سعر

    4C Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 10% شقه استلام فوري تشطيب راقي

    Square real estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد وبمقدم 10% شقه تشطيب راقي استلام فوري

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 10% شقه استلام فوري تشطيب راقي

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط بمقدم 10% استلام فوري شقه متشطبه بالكامل

    Square real estate logo image

1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه استلام فوري تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب راقي 10% مقدم استلام فوري برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 190م تشطيب كامل -90 افينيو view pool

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأطلالة علي المسبح بسعر مميز

    why solutions logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة جنب الجامعة الامريكية

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات - موقع مميز - سعر لقطه

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165 متر متشطبة بالكامل - استلام فوري

    views investment logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٧٦٬٢٦٩ جنيه

    شقة في 90 افينيو بمقدم و اقساط و اقل سعر في السوق

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٠٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة في كمبونج 90 avenue في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م²| ناينتى أفينيو – استلام فوري بالتكيفات

    Foton Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة بجوار AUC في التجمع تقسيط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في التجمع الخامس امام AUC

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب متشطبة للبيع في كمبوند ٩٠ افينيو

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٥٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في كمبوند ٩٠ افينيو في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات في كمبوند ٩٠ افينيو

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ١٢٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م متشطبة بكمبوند 90 افينيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٦٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة كامل استلام فوري اقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة -شقة بحديقة للبيع في 90 افينيو - التجمع

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزة للسكن بفيو لاجون بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع