فيلا للبيع بحمام سباحة خاص في التجمع الاول, صفحة 2

45 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع عالجولف مباشرة بكمبوند الميراج سيتى

    ElGammal real estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Creek Town – استلام فوري

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة للبيع في سوان ليك قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة 740متر موقع مميز حمام سباحة نصف تشطيب

    Cairo Gate Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٧٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون تشطيب كامل كمبوند سوان لايك للبيع

    views investment logo image

7

    7+

    ٩٥٥ متر مربع

    ١٤٦٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فخم بإطلالة جولف للبيع ميراج سيتي استلام فوري

    Arabia For Real estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالتجمع الاول بأقل سعر

    اشتري بيتك logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند قطامية رزيدانس - التجمع الاول

    Property Network logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1050 متر للبيع بالقطامية ريزيدنس

    Property Network logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتطل على البحيرة مباشره في كريك تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١١٬١٧٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل مع حمام سباحة في سوان ليك قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب فيلا للبيع في قلب التجمع الاول

    Houseology logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل بحمام سباحة و اطلالة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية للتملك في "قطامية ريزيدنس"

    Remax Style logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك قطامية1 1000م بحمام سباحة خاص موقع مميز

    YaKan Properties logo image

4

    4

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فاخرة بكمبوند سوان ليك القطامية

    ElGammal real estate logo image

7

    7+

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 575م | حمام سباحة | اسانسير | سوان ليك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    7

    ٥٧٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة هاي سوبر لوكس بجنوب الاكاديمية

    Find Real Estate logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند سوان ليك - التجمع الأول

    ElGammal real estate logo image

6

    7

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع بالميراچ سيتي

    Remax Style logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

1