فيلا للبيع بحمام سباحة خاص في الغردقة, صفحة 6

164 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٨٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة لاجون في North Bay – الجونة

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ‎صف أول على البحيرة فيلا بحمام سباحة في طويلة جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بحمام سباحة خاص في أم جمار جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ام جمار, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٧٩٤٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سابينا مع اقساط بموقع مميز جدا

    Realm Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٠٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٧٧٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | حمام سباحة خاص | هيل الأجداد

    Good Vibe Homes logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٣٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | حمام سباحة خاص | مكايدي هايتس

    Good Vibe Homes logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خاصة بمساحة كبيرة وتقسيط حتى 5 سنوات

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا على البحر بحمام سباحة خاص في فنادير هيل

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بتصميم مميز بحمام سباحة في فنادير باي1

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية فيلا مستقلة فاخرة بسعر التشطيب

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٦٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة فيو لاجون وبحر وجهة بحرية

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام متشطب فيو لاجون وبحر اقساط 96شهر

    Apart Real estate logo image

4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٥٩٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في البحر الاحمر استلام متشطب فيو لاجون وبحر

    Apart Real estate logo image

4

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة في واحد من اجمل المواقع بالجونة

    Realm Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بسهل حشيش – فيو بحر – جاماران

    Home In Realestate logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة، الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة، الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع