فلل ببلكونة للبيع في هليوبوليس الجديدة, صفحة 3

449 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات متشطبة في سوديك ايست بدون مقدم 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في سوديك ايست بأقساط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلتك في سوديك ايست واستلام قريب جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات فاخرة في سوديك ايست بدون دفعة أولى

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون 270م بأقل سعر جاهزه للاستلام

    Premises logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 237 متر متشطبة مع سوديك قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر موقع مميز نصف تشطيب بحمام سباحة خاص

    The Polygon logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٦٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بجاردن في طلالة هليوبوليس موقع مميز

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة في طلاله تقسيط 15 سنه بدون مقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

6

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سوديك إيست

    New Capital Home. logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٣٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كامله التشطيب ف كمبوند طلاله بالتقسيط ع 15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق المساحات الكبيرة سكن راقي أسعار اقل من السوق

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه اقل سعر و تشطيب فاخر على لوكيشن مميز

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بجاردن في طلالة هليوبوليس موقع مميز

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في مشروع جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٨٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٦٩٩٬٩٩٢ جنيه

    فيلا واخده فيو VIP متشطبه High end قسط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٨٢٬٩٧٧ جنيه

    فيلا 326م واخده VIP فيو ومتشطبه High end بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في سوديك الشروق

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الونVIP شكل قصر فاخر ب 3 وجهات رئيسيه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينه الشروق في كمبوند سوديك ايست

    Engaz Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخره للبيع داخل سوديك إيست بموقع مميز

    Ninety Two logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مع سوديك باقل سعر، قسط ٨ سنوات

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا استاندالون متشطبه أقل سعر قسط ع15سنه

    متصدر

    Closer logo image

5

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٦٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة جاهزة للاستلام و المعيشة باطلالة رائعة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون للبيع في سوديك إيست – جاهزة للسكن

    Mr .Estates logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع