فلل بحديقة خاصة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 26

1,292 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في سوما باي تقسيط 8 سنين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣١٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في سوما باي تقسيط 8سنين اول قسط بعد سنة

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٤٥٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلتك متشطبة بأطلالة بحر وبتقسيط 7 سنين ؟!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلتك متشطبة بأطلالة بحر وبتقسيط 8 سنين ؟!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا صف أول لاجون بمقدم 5% وقسط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٢٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في الجونة الجديدة0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بانورامية في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خاصة في لاكوينتا هايتس و تقسيط حتى 5 سنوات

    La Quinta logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية فيلا مستقلة فاخرة بسعر التشطيب

    La Quinta logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٦٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية في فيلا مستقلة بموقع مميز في لاكوينتا

    La Quinta logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مكادي هايتس – أوراسكوم

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مساحة الأرض 1100متر موقع مميز أم جمر

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ام جمار, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! فيلا مستقلة بإطلالة بحرية خلابة، جاهزة

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بإطلالة بحرية للبيع، دفعة أولى 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول بحـر - تشطيب LUXURY + خدمة فندقية

    Falcon for Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٠٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Sea View مميزة قُرب مارينا اليخوت خدمة فندقية

    Falcon for Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة خاص و4غرف ماستر بمكادى

    Property Hills Star logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك 160م بمقدم 10% متشطيب على البحر مباشرة

    Promax Property Investors logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 3 غرف نوم على الجولف في ساوث جولف

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ساوث جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٩٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين فيلا فاخرة بتقسيط على 3 سنوات

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للبيع الجونة الجديده موقع مميز متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للبيع في الجونة الجديدة موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع